پروژه ها

پروژه های ما را که در سال جاری تکمیل شده است، بررسی کنید

هر روز ما روی اشیاء مختلف در سراسر ایالات متحده کار می کنیم. ما در طول تاریخ خود صدها ساختمان ایجاد کرده ایم و خدمات مربوطه بسیاری را ارائه کرده ایم. در زیر بهترین پروژه های ما در سال 2017 آمده است.

همه
ساختمان
داخلی
شرکت
دفتر
داخلی، ساختمان
تیر برق
تیر برق پیش تنیده گرد
تیربرق چهارگوش
دیوار بتن نرده ای
دیوار بتن پیش ساخته
image74

لیموژ، فرانسه

مشتری: شرکت سافت پنج
مکان: نیویورک، نیویورک

Shreveport, Bossier City

شروپورت، شهر بوسیر

مشتری: شرکت توسعه ادلن
مکان: بولیوی

image44

ناینز، نیویورک

مشتری: شرکت سافت پنج
مکان: نیویورک، نیو

Twelve West, Portland

دوازده غرب، پورتلند

مشتری: تیم توسعه گردینگ
مکان: پورتلند، اور

Millenium Tower, Seattle

پالم بی، فلوریدا

مشتری: شرکت سافت پنج
مکان: نیویورک، نیویورک

image74

آب تمیز، ممفیس

مشتری: شرکت سافت پنج
مکان: نیویورک، نیویورک

تیر برق

تیر برق پیش تنیده گرد

مزیت پایه های بتنی گرد پیش فشرده: مقاومت در برابر کشش وفشارهنگام زلزله و طوفانهای شدید به دلیل ائرودینامیک بودن و بارگذاری بر روی فولاد. داشتن عمر ی بیش از سه برابر پایه های معمولی نوع اچ یاچهارگوش . سبک بودن جهت حمل و نقل وانتقال به نسبت پایه های بتنی نوع اچ یا سنتی مقاومت در برابر یخ زدگی به دلیل عدم وجود تخلخل و ترک های مویی در سطوح خارجی پایه با قابلیت رنگ آمیزی به دلیل صیقلی بودن . امکان عبور کابل های روشنایی دوربین های مدار بسته و ارت از درون پایه به دلیل توخالی بودن مقاومت در برابر خوردگی و فرسایش های سطحی ناشی از بارانهای اسیدی و اسیدی بودن خاک اطراف پایه به دلیل پیش فشرگی بتن. استفاده از تمامی وجوه پایه به دلیل نداشتن نر و مادگی در زوایای خاصامکان نصب یراق آلات ،روزنه ، پیچ و مهره و رول بولت در داخل پایه جهت استفاده های خاص قابلیت نصب بر روی انواع فونداسیون همانند پایه های فلزی گرد و هشت وجهی

تیربرق چهارگوش

تیرهای برق بتنی H شکل در طول های ۹ ، ۱۲ و ۱۵ متری و در تیپ های مختلف ۴۰۰،۶۰۰ و۸۰۰ مطابق نقشه و مشخصات تیپ تولید می گردند. به ازای تولید هر ۱۰۰ اصله تیر، یک اصله مورد آزمایش و تست توسط کارشناسان توانیر قرار می گیرد و پس از تائیدیه های لازم تیرها به پروژه های مختلف ارسال می گردد.

دیوار بتن نرده ای

دیوار بتن پیش ساخته

بیشتر

ما متخصص هستیم

سرآمد در ساختمان و سازه های بتنی

جستجو در سایت